Firmast
LÜHITUTVUSTUS

PR Firmareklaam on 1991 aastal asutatud osaühing, mille põhitegevusalaks on valgus-, neoon- ja kleebisreklaamide müük, valmistamine, paigaldus ning teenindamine. Ettevõttes töötab 14 pikaajalise töökogemusega töötajat, firma omab spetsiaalselt reklaamide tootmiseks ehitatud ja seadistatud tootmishoonet Sauel. Firma aastakäive on ca 10 miljonit krooni.

PR Firmareklaami professionaalse ning stabiilse personali eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetseid reklaame ja reklaamide müügijärgset teenindust. Meie sooviks on säilitada juhtiv positsioon valgusreklaamide tootjana Eestis ning olla selles valdkonnas standardite loojaks.

PR Firmareklaami juhtkond on teadvustanud vajadust ettevõtte juhtimissüsteemi viimiseks vastavusse ISO 9001 : 2000 standardi nõuetega, mille suunas töö hetkel käib. Projekti rahastab osaliselt EAS Töötajate ümberõppe ja täiendkoolituse programmist.


PÕHIMÕTTED

- kindlustada klientide rahulolu läbi toodete kvaliteedi ja meeldiva lahenduse;
- valmistada reklaame parima kvaliteedi ja konkurentsivõimelise hinnaga;
- pakkuda ettevõtte töötajatelel võimalust töötada ja areneda keskkonnas, mida iseloomustavad kõrge töökultuur, paindlikkus, koostöö ja usaldus;
- reageerida kiiresti klientide ja ühiskonna nõudmistele, eelistustele ja muutumisele;
- tegutseda kooskõlas seaduste ja eetikaga.


SENITEHTUT

PR Firmareklaam on valgusreklaame valmistanud, paigaldanud ja hooldanud alates 1991. aastast. Firma toodangut võib näha Eestis, Lätis, Leedus, Venemaal, Soomes, Rootsis, Islandis ning mujal Euroopas.

Meie suuremateks tellijateks Eestis on:

- Tallinna Sadam
- Sokos Hotel Viru
- Saku Suurhall
- Citymarketid
- Prisma Peremareketid
- Hesburger
- Rimi Eesti

Veel mõned tehtud suurmad tööd:

- Ericsson, Dunlop, Good Year (Järvevana tee 9, Tallinn)
- Terviseparadiis (veekeskus, Pärnu)
- Sony (Narva mnt 5, Tallinn)
- LG (Narva mnt ja Pronksi tn nurk, Tallinn)
- Philips (Narva mnt ja Laikmaa tn nurk, Tallinn)